تماس با ما

تماس با شخص : Nikki

شماره تلفن : 0086-18127852766

WhatsApp : +008618127852766

Free call

چگونه تیم خود را در زیر خرپای مرحله ایمن نگه دارید

March 5, 2020

آخرین اخبار شرکت چگونه تیم خود را در زیر خرپای مرحله ایمن نگه دارید

همیشه خطرات خرپایی برای ساختار خرپا وجود دارد ، محصولات نادرست و پردازش آنها باعث ریزش می شود که باعث آسیب به مرحله ، روشنایی ، بلندگو ، صفحه نمایش LED و مهمترین تیم شما می شود. از آنجا که تجهیزات سرگرمی ، خرپای مرحله باید کمک کند. زندگی رنگارنگ برای ما ، سقوط وحشتناک آن چیزی نیست که می خواهیم با آن روبرو شویم ، بنابراین بسیار مهم است که خرپا خود را ثابت نگه داریم تا از امنیت تیم خود اطمینان حاصل کنیم.

خرپای مرحله

برای جلوگیری از وقایع خطرناک ، اکنون Sgaier Truss اطلاعاتی را با شما به اشتراک می گذارد:

1. به پرتو خرپایی خود توجه کنید

چرا پرتو برای ما مهمتر است؟ درصورتی که همه وسایل روی سر ما باشد ، برای ما خطرناک است ، درست است؟

پرتوی سایز مناسب اطمینان حاصل خواهد کرد که ظرفیت بارگیری صحیح ، یک خرپا کوچک قادر به اضافه وزن و بلندگوها نیست ، یک مهندس خرپای حرفه ای می تواند مشاوره حرفه ای شما را با ضمانت به شما ارائه دهد ، ما می توانیم ببینیم که مهندسان سازه برای خرپا برای شما مهم هستند ، آیا جرات دارید انتخاب کنید تامین کننده بدون مهندس سازه؟

خرپای مرحله

2. گیره ها و تقلب ها را بررسی کنید

گیره های مختلفی و تقلبی در بازار وجود دارد ، بررسی کنید که آیا این گیره ها برای روشنایی شما به اندازه کافی قوی هستند یا خیر ، آیا صحیح اتصال به پره خرپایی را بررسی کنید ، بررسی کنید آیا بلندگوها با بلند کردن و کمربند ظرفیت بارگذاری بالا ، بررسی کنید آیا صفحه نمایش چراغ دار با نصب مناسب وجود دارد یا خیر. گیره ها باید دارای پیچ و مهره های مناسب باشند ، زنجیره بالابر باید از استحکام بالا باشد.

خرپای مرحله

3. ستون خرپایی و نصب پایه را بررسی کنید

برای وقایع در فضای باز ، ساختار پایه اهمیت دارد ، آیا از برخی از تسمه های ایمنی یا سیم های فلزی یا پین های استیل برای رفع کل ساختار خرپایی استفاده کرده اید؟

آیا برای جلوگیری از پیچش خرپا از برخی سیم استفاده کرده اید؟

آیا به جای صفحه پایه کوچک از پایه سنگین بزرگی استفاده کرده اید؟

خرپای مرحله

4- کانال تخلیه ایمن

خوب ، ما از برخی موانع مرحله ای استفاده خواهیم کرد تا بعضی اوقات طرفداران دیوانه و دوست داشتنی خود را متوقف کنیم ، درست است ، لزوماً سدی که در بعضی از دربها وجود دارد ، پله های بیشتر در اطراف سکوی صحنه به شما کمک می کنند تا سوپراستارها سریعتر صحنه را ترک کنند. بسیاری از کانالهای ایمن نزدیک مخاطب.

خرپای مرحله

5- مقاومت در برابر باد

بعضی مواقع ، مشتریان ما از ساختار ما در ساحل ، کوه ، مانند Sgaier Truss در برزیل ، بلژیک ، شیلی و غیره استفاده می کنند ، بنابراین قبل از خرید ، مقاومت در برابر باد کل سازه را در نظر بگیرید.

خرپای مرحله

6. بازرسی منظم

در صورت بروز هرگونه خرابی ، یا قسمتهای خم شده نمی توانند بهبود یابند. پس از زمان بالابر طراحی شده ، توسط یک مهندس حرفه ای بررسی کنید. آیا از قطعه خرپا خراب استفاده نکنید ، از قطعات زنگ نزنید.

خرپای مرحله

خرپا همیشه در پس زمینه کار می کند ، به نظر ساده می رسد ، مانند روشنایی و صدا کاملاً شناخته شده نیست ، اما همیشه اصلی ترین و مهمترین قسمت برای اطمینان از یک رویداد ایمنی است. ما به آن نیاز داریم تا نور و صوتی ما را آویزان کند. صفحه نمایش برای نشان دادن آنها در یک راه صحیح. نیاز به طراحی ، ساخت ، حمل و نقل و مونتاژ بسیار ویژه ای دارد.

Sgaier Truss مواد اولیه آلیاژ آلومینیوم 6061 و 6082 را انتخاب کنید ، بدون زنگ زدگی ، سختی بالا ، با مهندسین حرفه ای 11years با تجهیزات پیشرفته ، با CE TUV SGS گواهینامه های ثبت اختراع ، با کنترل دقیق کیفیت ، با کنترل دقیق کیفیت ، با فروش با تجربه ، بسیار به شما هدیه می دهند تضمین در صورت همکاری با ما.

هنگامی که یک سازه خرپایی به صورت حرفه ای نصب شده است ، و هنگامی که به درستی انجام شود می تواند یک رویداد خارق العاده را ایجاد کند.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما