تماس با ما

تماس با شخص : Nikki

شماره تلفن : 0086-18127852766

WhatsApp : +008618127852766

Free call

نحوه انتخاب خرپای مرحله ای برای رویداد خود

May 20, 2020

آخرین اخبار شرکت نحوه انتخاب خرپای مرحله ای برای رویداد خود

چگونه انتخاب کنیم خرپای استیج برای رویداد شما

 

Truss – the key of every great lighting design. خرپا - کلید اصلی هر طراحی روشنایی عالی. Most time,the client is only short budget or the first time to buy the truss or make some test first,then will order the big one a little later. در بیشتر مواقع ، مشتری فقط بودجه کوتاه یا اولین بار برای خرید خرپا و یا انجام برخی از آزمایشات در ابتدا ، سپس کمی بزرگ را بعداً سفارش می دهد.

در اینجا چند مثال از استفاده از خرپا از پایه یا ارزان تا برخی از موارد پیچیده آورده شده است.

Below -basic up lighting. روشنایی زیر بار Using LED color blasts , or simple par cans inside the base of استفاده از انفجارهای رنگی LED یا قوطی های ساده داخل پایه خرپای زمینی. . Throw some color up. مقداری رنگ را به بالا پرتاب کنید. Cheap , simple and overused , but a decent look for a low budget ارزان ، ساده و استفاده بیش از حد اما نگاه مناسب و مناسب برای بودجه کم است صحنه ، نمایشگاه محل یا دکوراسیون رویداد.

 

آخرین اخبار شرکت نحوه انتخاب خرپای مرحله ای برای رویداد خود  0

 

Below - Another popular look -2sides of Crank stand of ground supported truss. در زیر - یکی دیگر از ظاهر محبوب -2 طرف ایستاده Crank از خرپا پشتیبانی شده است. Good for a quick stage set , and it is easier and convenient to install in front of stage,triangle or برای یک مجموعه صحنه سریع مناسب است ، و نصب آن در مقابل مرحله ، مثلث یا. ساده تر و راحت است خرپا مربع هر دو خوب خواهند بود ، این به وزن روشنایی یا صدا یا بلندگو بستگی دارد.

 

آخرین اخبار شرکت نحوه انتخاب خرپای مرحله ای برای رویداد خود  1

 

خرپا "روکش" ، "آستین" ، "جوراب" یا "پوست" ساخته شده برای قرار دادن 12 "خرپای خرپا. Spandex نیز مانند پلی کربنات یا ابریشم شیر با چراغهای داخل کار می کند - بسیار ارزان تر! دوباره با استفاده از LED یا قوطی مخصوص پارس با دقت کار می کنید - قوطی ها داغ می شوند !!) تا درونی روشن شود ، این نور را نرم تر یا کمی جادویی می کند.

 

 

آخرین اخبار شرکت نحوه انتخاب خرپای مرحله ای برای رویداد خود  2

 

زیر DJ خرپا روشناییمعمولاً یک خرپا کمی بزرگ و پهن با کانکتور ، نور می تواند یک خط و درخشش بیشتری ایجاد کند ، که معمولاً در فضای داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. بیشترین رویداد کوچک از این نوع استفاده می کند.

 

آخرین اخبار شرکت نحوه انتخاب خرپای مرحله ای برای رویداد خود  3

 

 

 

طراحان زیر نمایشگاه می دانند که چگونه از خرپا به زیبایی شناسی استفاده کنند- معمولاً از خرپای خمیده تر برای طراحی کامل استفاده می کنند ، خرپای نمایشگاه ما از نوع قلب استفاده می کند ، خرپاها را نرم تر و راحت تر احساس می کند ، و شرکت تلاش می کند تا با قلب عمیق صحیح شود.

 

آخرین اخبار شرکت نحوه انتخاب خرپای مرحله ای برای رویداد خود  4

 

در زیر - خرپای ساده و دایره ای برای سقف used.if شما نیاز به خرپا دارید تا چراغ های روی سقف را آویزان کنید ، اگر مانند زیبایی و درخشش بیشتری دارد ، می تواند مقداری رنگ و یک دایره ایجاد کند ، یک چیز دیگر ، می توانید چراغ را روشن کنید خراب یک بار ، سپس خرپا را روی پشت بام بلند کنید و نور در یک مکان بیشتر متمرکز خواهد شد.

 

آخرین اخبار شرکت نحوه انتخاب خرپای مرحله ای برای رویداد خود  5

 

 

 

توسط Sgaier خرپا ریتا ژو

2020/5/20

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما