تماس با ما

تماس با شخص : Nikki

شماره تلفن : 0086-18127852766

WhatsApp : +008618127852766

Free call

اتصالات خرپا در ساختار خرپای مرحله ای چقدر مهم است

March 5, 2020

آخرین اخبار شرکت اتصالات خرپا در ساختار خرپای مرحله ای چقدر مهم است

برخی از ما به خوبی از خرپای صحنه می دانیم. ما می دانیم که این نمایه قابل حمل جدید است که می تواند برای کنسرت های بزرگ فضای باز و غیره مورد استفاده قرار گیرد. خرپا آلومینیومی به دلیل سبک بودن ، نصب سریع ، حمل و نقل آسان ، بدون زنگ زدگی ، سختی زیاد و بیشتر در مقایسه با خرپای فولادی ، بیشتر و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد ، مهمترین این است که وزن خود را کاهش داده ، بلکه استحکام را بالا ببرد ، اما همه اینها این است جدا از اتصالات خرپا. اگر فقط خرپایی وجود داشته باشد اما لوازم جانبی مختلفی نداشته باشد ، دقیقاً مانند فردی که فقط استخوان دارد اما رباط ندارد.

خرپای مرحله

لوازم جانبی خرپا چیست؟ چه نقشی در فرآیند نصب دارد؟ بگذار Sgaier Truss با شما معرفی کند.

وقتی ساختار خرپایی مرحله ای را می بینیم ، خواهیم دید که علاوه بر بخش های خرپایی مستقیم ، اتصالات بسیاری از اتصالات ، برخی مانند آجیل ، برخی اتصالات هگز ، گوشه های زاویه ای مختلف و غیره ، به طور کلی ، مطابق شکل خرپا شکل ، انواع متفاوتی نیز دارند. لوازم جانبی موجود است ، می توان گفت که بدون آن با موفقیت نصب نمی شود. بنابراین در پایان چه نقشی ایفا می کند؟

خرپای مرحله

ابتدا بخش های خرپای مستقیم و خمیده را به هم وصل کنید ، این بدیهی است ، اگر لوازم جانبی وجود نداشته باشد ، خرپا را نمی توان تنظیم کرد.

خرپای مرحله

دوم ، پشتیبانی پیشرفته ، لوازم جانبی خوب نقش بسیار مهمی در خرپای مرحله ایمنی ، تقویت استحکام آن ، افزایش ایمنی آن و بهبود پایداری دارند ، همه این موارد بسیار مهم هستند. لوازم جانبی با کیفیت متفاوت بسیار بارگیری می کنند. Sgaier Truss اتصالات خرپا را در انتهای خرپا انتخاب کنید تا از ظرفیت بارگیری بالایی اطمینان حاصل کنید.

خرپای مرحله

سوم ، صرفه جویی در مواد ، کاهش هزینه های ساخت و ساز ، به ویژه خرپا های مرحله ای از جنس آلومینیوم ، این یک امر ضروری در معماری مدرن است.

چهارم ، برای صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل ، رویدادهای انجام شده در مقیاس بزرگ نیاز به خرپایی با دهانه بزرگ دارند ، بدون این اتصال دهنده ها ، حمل و نقل می تواند مشکلی برای خرپای بزرگ باشد.

هنگامی که یک سازه خرپایی را انتخاب می کنیم ، از نقش لوازم جانبی آن غافل نشوید ، خرپای با کیفیت مناسب بسیار مهم است ، در حالی که اتصالات به امنیت رویدادهای شما کمک می کنند. تنها دو مورد مکمل یکدیگر هستند ، می توانید بهترین استفاده را از خرپا داشته باشید ساختار و اطمینان از ایمنی تیم شما.

اگر ایده و افکار مختلفی دارید ، لطفاً نظر دهید یا با ما تماس بگیرید.

خرپای مرحله

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما